לוגו חברת ניקיון

שימוש בצמחים חיים כדי להפוך את הלובי שלך לתוסס יותר

פרחים בלובי של הבניין

לצמחים מקורים יש רגע חשוב בשנים האחרונות ורק החלו להיות פופולריים יותר כשהתחלנו לבלות יותר זמן בבית. אבל חברים ירוקים לא שייכים רק ליחידות דירות בודדות – מגיע להם לזרוח גם בלובי בנייה.

החדשות הטובות הן אגודל ירוק מדי לא נדרש על מנת לשמור על תצוגת פרחים או צמחים יפה להנאת כל התושבים. אפילו משהו פשוט כמו זר פרחים באשקלון שהם טריים מסודרים להפליא ניתן בקלות לחדש בכל שבוע ויוסיף אלגנטיות וקסם מיידית לכל לובי. בנוסף, יש הרבה צמחי מזוייפים בעלי מראה אולטרה-ריאליסטי בשוק בימים אלה, גם אם אתה הכי נוטה ללכת בדרך זו!

זה פשוט מספיק כדי ליצור גינה מקורה מהממת בלובי בכמה צעדים בלבד. כל מה שצריך זה כמה דיירים נמרצים שמוכנים להתנדב להתמודד עם המשימות שלהלן – שתוצאותיהן ישפיעו רבות על חיי היומיום בבניין.

מצא את האדניות הנכונות

זרקו את עציצי הפלסטיק שבהם שוכנים הצמחים במשתלה והשקיעו באדניות מסוגננות שיתכתבו עם העיצוב הקיים של הלובי שלכם. אם אינכם בטוחים מאיפה להתחיל, כלים בהשראת ים תיכונית נמצאים כרגע במגמה במיוחד ונראים מקסים עם מגוון סגנונות ריהוט וערכות צבעים. אם אתם מחפשים להוסיף צבע נוסף ללובי, תוכלו לעשות זאת גם באמצעות אדניות – בחרו כלי חרס מפוספסים או מעוצבים שיוסיפו קצת פיפט לכניסה לבניין שלכם.

רכשו דשן איכותי

רכשו שקית אזוב שניתן לעשות בה שימוש חוזר עם כל צמח חדש. אתה יכול לקנות את זה תוך כדי רכישת הצמחים והאדניות שלך – Home Depot ו-Loe's הם חנויות מעולות לכל דבר בגינון. אזוב יכול לשפר את איכות האוויר בתוך הבית, אבל בואו נודה בזה – הוא גם פשוט יותר נעים להסתכל עליו מלכלוך, מה שהופך אותו לקנייה משתלמת.

בחר את הצמחים שלך

חברים ירוקים מגיעים בכל הצורות והגדלים, אבל אל תתנו ליותר מדי אפשרויות לשחוק אתכם. אולי אתה יכול לשנות את תצוגת הצמחים של הלובי בכל עונה. במקרה כזה, אני מציע לרכוש צמחים פורחים למראה בריא כמו אמהות לסתיו. בחורף, בחר באמריליס, ולאחר מכן הצג נורות לאביב. סחלבים נראים נפלא בכל עת של השנה. אם ברצונכם לערוך קניות מקומית, ניתן למצוא אותם בשווקי איכרים ברחבי העיר, בסופרמרקטים או בחנויות גן/פרחים. הם לא צריכים להיות יקרים כדי להשפיע!

אם ברצונך לייעל את התהליך ולרכוש את כל האספקה ​​הדרושה שלך באינטרנט, ישנם משאבים רבים לעשות זאת גם כן. חברות כמו TOPZER ו פרחי אלה יספקו עציצים מדהימים, בריאים ישירות לדלתכם בלחיצה אחת. אתרים אלה הם גם מקום מצוין ללכת אליו אם יש לך שאלות לגבי טיפול בסוג מסוים של צמח או קביעה כמה אור שמש צריך צמח לפני שאתה מבצע את הרכישה.

איזה סוגי פרחים מתאימים ללובי של הבניין?

בבחירת פרחים ללובי של בניין, חשוב לקחת בחשבון גורמים כמו תנאי תאורה, דרישות תחזוקה ואסתטיקה כללית. להלן כמה סוגי פרחים שמתאימים לרוב ללובי:

  • סחלבים: סחלבים הם אלגנטיים ומתוחכמים, מה שהופך אותם לבחירות פופולריות עבור לובי. הם מגיעים במגוון צבעים ויכולים לשגשג בסביבות פנימיות עם טיפול נאות.
  • חבצלות השלום: חבצלות השלום ידועות בפרחים הלבנים היפים והעלים הירוקים והמבריקים שלהן. הם יכולים לסבול תנאי תאורה נמוכים, מה שהופך אותם מתאימים ללובי עם אור טבעי מוגבל.
  • לאנתוריומים: לאנתוריומים יש פרחים תוססים בצורת לב בגווני אדום, ורוד או לבן. קל יחסית לטפל בהם ויכולים להוסיף טאץ' טרופי ללובי.
  • ברולידות: לברומליות יש עלווה בולטת ופרחים צבעוניים לאורך זמן. הם ניתנים להתאמה ויכולים לשגשג בתנאי אור שונים, מה שהופך אותם למתאימים ללובי עם מערכי תאורה שונים.
  • Pothos: Pothos הוא צמח נגרר פופולרי עם עלים בצורת לב שיכולים להוסיף מגע של ירק ללובי. קל לטפל בו ויכול לסבול תנאי תאורה נמוכים.
  • חינניות גרברה: לחינניות גרברה יש פריחה גדולה וצבעונית והן ידועות בחיי האגרטל הארוכים שלהן. הם יכולים להכניס אווירה עליזה ותוססת ללובי.
  • ציפור גן עדן: לצמחי ציפור גן עדן יש פרחים ייחודיים בעלי מראה טרופי הדומים לצורת ציפור. הם דורשים אור בהיר ולחות מתונה, ולכן הם מתאימים ביותר ללובי עם שפע של אור טבעי.
  • Dracaena: צמחי Dracaena מגיעים בזנים שונים, והעלווה האדריכלית שלהם יכולה לתת הצהרה נועזת בלובי. הם בעלי תחזוקה נמוכה יחסית ויכולים להסתגל לתנאי אור שונים.

לסיכום

זכור לשקול את דרישות התאורה, הטמפרטורה והתחזוקה הספציפיות של כל מפעל לפני קבלת החלטה סופית. כמו כן, מומלץ להתייעץ עם חנות פרחים או גננת מקומית שיכולה לספק המלצות מותאמות בהתאם לתנאים הספציפיים של הלובי.

תוכן עניינים

כתבות נוספות

איך לשטוף רצפה בקלות

איך לשטוף רצפה בקלות

לכאורה אין דבר פשוט יותר מלשטוף רצפה וגם מי שלא עזר במטלות הבית בצעירותו, בדרך כלל מצא את עצמו שוטף לא מעט רצפות בצבא. מצד

צרו איתנו קשר

מעוניינים בשירות ניקיון?

תנו לנו לחבר אתכם למומחים